محل تبلیغات شما

شهر تهران به دلیل موقعیت ی و موقعیت جغرافیایی خود، یکی از مستعدترین شهرها برای راه اندازی استارتاپ ها و فعالیت مشاغل نوین است. از آن جایی که در پایتخت کشورها، می توان به راحتی به امکانت زیادی دسترسی داشت. شرایط این شهرها برای فعالیت کسب و کارها و درآمدزایی آنها، بسیار مناسب می باشد. بر همین اساس نیز در تهران، فضاهای کار اشتراکی زیادی راه اندازی شده است تا پاسخ گوی حجم عظیمی از استارتاپ ها و فریلنسرها و … که در سال های اخیر تعداد آنها با افزایش چشمگیری روبرو است باشند. در این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین فضاهای کار اشتراکی در تهران آشنا کنیم. با شناخت این فضاها می توانید با آگاهی کامل، فضای کار اشتراکی ایده آل خود را پیدا کرده و کسب و کار خود را ادامه دهید.
فضای کار اشتراکی پارادیس هاب

فضای کار اشتراکی پارادیس هاب، بزرگترین شرکتی است که در این زمینه در تهران فعالیت می کند. این شرکت، تمام زیر ساخت های لازم برای فعالیت کسب و کارهای نوین را فراهم نموده است. از جمله امکاناتی که در این فضای کار اشتراکی در اختیار فریلنسرها، استارتاپ ها و دیگر مشاغل قرار می گیرد می توان به اتاق های اختصاصی، میز و صندلی اختصاصی، اینترنت پرسرعت، کارگاه های آموزشی، کافی شاپ و شبکه سازی میان مربیان کسب و کار و کارآفرینان، اشاره نمود. این مرکز، دارای 7 شعبه فعال در سطح شهر تهران می باشد که همگی با ارائه امکانات قابل قبول، سعی در کمک به پیشرفت مشاغل دارند.

فضای کار اشتراکی فینووا

یکی دیگر از بهترین فضاهای کار اشتراکی در تهران، فضای کار اشتراکی فینووا می باشد. این مرکز، امکانات درجه یکی در اختیار کسب و کارها قرار می دهد و همچنین هزینه های بسیار مناسبی که برای این امکانات در نظر گرفته است. علاوه بر این موارد، شما می توانید با ورود به این فضای کار اشتراکی از شرایطی نظیر فرصت استفاده از مشاوران مجرب، به اشتراک گذاشتن تجربیات با دیگر تیم ها و کسب و کارها و خدمات جانبی نیز بهرمند گردید. این مرکز، شبکه ای از سرمایه گذاران را به وجود آورده است که استارتاپ ها می توانند با آنها در ارتباط بوده و سرمایه گذاری مناسب پیدا کنند.

فضای کار اشتراکی تیوان

فضای کار تیوان، مرکزی مناسب برای شروع به کار استارتاپ ها می باشد. این مرکز با حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تأسیس شده است. خدمات این مجموعه، در جهت ارتقاء سطح درآمد زایی و موفقیت کسب و کارهای نوین ارائه می شوند. تیم های حاضر در این مرکز که یکی از بهترین فضاهای کار اشتراکی در تهران است می توانند از امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت، میز و صندلی اختصاصی، اتاق های کار اختصاصی و اشتراکی و دیگر امکانات جانبی برخوردار شوند. در ضمن در این مجموعه، امکان برگزاری رویدادهای کارآفرینی، رویدادهای آموزشی و ایجاد پلتفرم های کارآفرینی نیز وجود دارد.
فضای کار اشتراکی زاویه

فضای کار اشتراکی زاویه نیز جزو بهترین فضاهای کار اشتراکی است که در تهران فعالیت می کند. این مجموعه، بهترین امکانات و شرایطی ایده آل برای کسب و کارهای نوین فراهم کرده است تا بدون هیچ دغدغه ای بتوانند به روند رو به رشد خود ادامه دهند. در این شرکت، شما از اینترنت پرسرعت، میزکار، چای به صورت رایگان، اتاق جلسات، کمدهای اختصاصی، باشگاه ورزشی، رستوران و کافی شاپ، بهرمند خواهید شد. تمامی این امکانات با هزینه بسیار منصفانه ای در اختیار شما قرار می گیرند. از این رو با هزینه کم می توانید دفتر کار مجهزی داشته باشید.

فضای کار اشتراکی کارمانا

کارمانا که جزو بهترین فضاهای کار اشتراکی در تهران به شمار می رود به منظور بهبود وضعیت ایستم استارتاپ ها شکل یافته است. تیم های خلاق می توانند از محیط آرام و پویای این مکان استفاده نموده و بر مشکلات موجود بر سر راه خود، غالب شوند. دسترسی به این مجموعه به دلیل نزدیکی به وسایل نقلیه عمومی و خارج بودن از محدوده ترافیک مرکزی، بسیار راحت می باشد. در این مجموعه، تمامی امکانات مورد نیاز برای فعالیت کسب و کارها در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. شما می توانید با هزینه بسیار کم، صاحب یک دفتر کار اشتراکی شوید.

فضای کار اشتراکی سریرلند

این شرکت نیز از شرکت های پیش رو در زمینه ارائه امکانات مناسب برای فعالیت کسب و کارهای نوپا می باشد. این فضا با فراهم نمودن بستری مناسب، توانسته با ایستم کارآفرینی و استارتاپ ها وارد همکاری شده و از ایده های خلاقانه آنها حمایت نماید. این مجموعه با دسترسی به شبکه های به هم پیوسته ای از سرمایه گذاران، استارتاپ ها را در جهت یافتن سرمایه گذار نیز پشتیبانی می نماید


فضای کار اشتراکی ریسون|سالن کنفرانس ریسون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی