محل تبلیغات شما

استارتاپ های خدماتی جزو کسب و کارهایی هستند که در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته اند. این استارتاپ ها بر خلاف استارتاپ هایی که در زمینه تولید محصولات خاص فعالیت می کنند به ارائه خدمات به مشتریان اختصاص دارند. بر همین اساس نیز در این کسب و کارها نیازی نیست تا سرمایه هنگفتی داشته باشید. شما می توانید بر اساس تخصص و تجربه ای که دارید اقدام به راه اندازی کسب و کارهای خدماتی کرده و درآمدزایی کنید. اگر جزو افرادی هستید که در فکر راه اندازی یک کسب و کار خدماتی هستید و به دنبال ایده می گردید مطالعه این مطلب برای شما خالی از لطف نخواهد بود. در این مقاله قصد داریم چند ایده برای راه اندازی استارتاپ هایی که در زمینه خدمات فعالیت می کنند معرفی نماییم.
خدمات نظافتی

یکی از بهترین و کم هزینه ترین استارتاپ های خدماتی راه اندازی یک کسب و کار در زمینه نظافت است. این کار به سرمایه ای نیاز ندارد. تنها کافی است کمی در مورد نظافت و نکات مربوط به آن، اطلاعات داشته باشید. استفاده از تجربه افراد مختلف، و همچنین استخدام افرادی که در این زمینه مهارت دارند می تواند موفقیت شما را تضمین نماید. شما می توانید در تبلیغ استارتاپ خود، عنوان کنید که خدمات خود را در زمینه نظافت ادارات، منازل، هتل ها و … ارائه می کنید.

به منظور افزایش تعداد مشتریان خود، می توانید برای نظافت هر کدام از این مکان ها، زمان بندی نیز تعیین کنید. به عنوان مثال می توانید نظافت هتل ها را در نوبت صبح، نظافت منازل، بیمارستان ها، رستوران ها و … را در نوبت صبح و بعد از ظهر و نظافت ادارات را در نوبت شب، انجام دهید. به این ترتیب هم کیفیت خدمات، ارتقاء یافته و هم مشتریان از خدمات شما راضی خواهند بود.
خدمات تعمیراتی

از دیگر استارتاپ های خدماتی می توان به خدمات تعمیراتی اشاره نمود. این کار به تخصص نیاز دارد. به همین منظور ابتدا زمینه فعالیت کسب و کار خود را بر اساس تجربه و مهارتی که دارید انتخاب کنید. تعمیرات مبل و پرده، تعمیرات لوازم برقی، تعمیرات خودرو و تعمیرات دوچرخه، از جمله خدماتی هستند که می توانید به مشتریان خود ارائه دهید. پس، توصیه می شود قبل از راه اندازی استارتاپ، خوب فکر کنید، مهارت های خود را بسنجید و در صورت نیاز، دوره های آموزشی خاصی را بگذرانید. تمامی این خدمات، مشتریان زیادی دارند. به همین دلیل نیز در صورت داشتن تخصص و ارائه خدمات باکیفیت به مشتریانف مطمئن باشید که موفق خواهید شد.

نگهداری از حیوانات خانگی

در عصر حاضر شاهد این امر هستیم که افراد به نگهداری از حیوانات خانگی علاقه دارند. این حیوانات به نگهداری مستمر و 24 ساعته نیاز دارند. این در حالی است که افراد به هنگام حضور در محل کار و یا مجالس و … نمی توانند این حیوانات را با خود به همراه ببرند. از این رو ناچارند فردی را به عنوان مراقب حیوانات، استخدام کنند. شما می توانید با راه اندازی یکی از استارتاپ های خدماتی در زمینه نگهداری از حیوانات، به این افراد در نگهداری از حیوانات خود کمک کنید. در این استارتاپ ها، خدماتی نظیر شستشوی حیوانات، آموزش حیوانات و مواظبت از حیوانات، به مشتریان ارائه می شوند.

خدمات اسباب کشی

یکی از کارهایی که به دقت و شکیبایی نیاز دارد اسباب کشی است. در روند اسباب کشی باید دقت داشته باشید که تمامی وسایل به صورت اصولی بسته بندی شوند. در ضمن جابجایی و حمل و انتقال این اسباب ها به مقصد نیز کاری بسیار دشوار می باشد. با توجه به این موارد، امروزه استارتاپ های خدماتی بسیاری در زمینه اسباب کشی و بسته بندی وسایل، راه اندازی شده اند. اگر شما هم قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارید می توانید یک شرکت باربری آنلاین تأسیس کنید. با در نظر گرفتن بیمه برای بار و استخدام افرادی ماهر در زمینه بسته بندی و حمل و جابجایی وسایل و همچنین بارگیری و تحویل بار در زمان تعیین شده، می توانید رضایت مشتریان خود را جلب کرده و درآمد قابل قبولی داشته باشید.

خدمات باغبانی

یکی از ایده های ناب دیگر برای راه اندازی استارتاپ های خدماتی راه اندازی کسب و کاری در زمینه باغبانی است. از خدماتی که در این کسب و کارها به مشتریان ارائه می شوند می توان به چم زنی، باغبانی، برف روبی، کاشت گیاهان و درختان مختلف و زراعت اشاره کرد.


فضای کار اشتراکی ریسون|سالن کنفرانس ریسون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی