محل تبلیغات شما

افراد زیادی وجود دارند که آرزوی کارآفرینی را در سر می پرورانند. استارتاپ ها می توانند روشی برای عملی کردن آرزوی این افراد باشند. برخی از این افراد زمانی که برای راه اندازی استارتاپ اقدام می کنند در همان مرحله اول به مشکل برمی خورند؛ زیرا نمی توانند ایده ای مناسب پیدا کنند. برای پیدا کردن ایده های استارتاپی باید ذهنی خلاق و فکری باز داشت و همچنین با نگرش متفاوتی به کسب و کارها و کمبودهای موجود در جامعه نگاه کرد. اگر شما نیز به دنبال ایده ای ناب برای راه اندازی یک استارتاپ می گردید می توانید به نیازهای جامعه توجه کنید و کسب و کاری در رابطه با رفع این نیازها راه اندازی نمایید؛ اما اگر به هر دلیلی نتوانستید ایده ای مناسب پیدا کنید، نگران نباشید. ما در این مقاله قصد داریم 10 ایده برای شروع استارتاپ را به شما معرفی کنیم.

پرورش گیاهان زینتی
پرورش گیاهان زینتی به تخصص کافی در این زمینه نیاز دارد. شما می توانید استارتاپی راه اندازی کنید و در آن به پرورش گیاهان زینتی بپردازید. برای این کار باید ابتدا باید دوره های پرورش این گیاهان را گذرانده و همواره در این زمینه، به روز باشید. افراد زیادی در جامعه به داشتن گیاهان زینتی در منزل و محل کار خود علاقه دارند؛ اما به دلیل مشغله زیاد و یا بلد نبودن نحوه پرورش آنها، نمی توانند این گیاهان را پرورش دهند. اگر شما گیاهان زینتی را به خوبی پرورش داده و تبلیغات کافی انجام دهید می توانید در مدت زمان کمی، مشتریان زیادی را جذب کنید.

ارائه خدمات آموزشی
ایده راه اندازی یک استارتاپ در زمینه خدمات آموزشی نظیر تبادل کتاب های درسی و آموزشی، ارائه ویدئوهای آموزشی و … یکی از بهترین ایده های استارتاپی است. به دلیل این که هزینه کتاب های آموزشی برای دانشجویان و دانش آموزان، بسیار بالا است این استارتاپ حتماً با استقبال بی نظیری از سوی این افراد مواجه خواهد شد.

فروش دارو به صورت آنلاین
یکی از مشکلاتی که برای بیماران و همراهان آنها، بسیار اذیت کننده است تهیه دارو از داروخانه می باشد. زیرا با وجود مشکلات زیاد بیماری و خستگی های ناشی از نگهداری از بیماران، مراجعه به داروخانه های متعدد برای یافتن دارو، کاری بسیار وقت گیر و خسته کننده می باشد. با راه اندازی فروش دارو به صورت آنلاین، شما می توانید به این مشکلات پایان دهید و در مدت زمان کمی به سودآوری قابل قبولی برسید.

اجاره لباس
سیستم های اجاره لباس، امروزه در بسیاری از بخش های آمریکا، اروپا و آسیا راه اندازی شده اند. راه اندازی این سیستم در کشور، قطعاً با استقبال خوبی مواجه می شود؛ زیرا هستند افراد زیادی که دوست دارند در مراسمات مختلف از لباس های شیک و متنوع استفاده کنند. خرید این لباس ها برای آنها صرفه اقتصادی نخواهد داشت؛ اما اگر محلی برای اجاره این لباس ها را برای یک یا چند روز، سراغ داشته باشند حتماً به آنجا مراجعه خواهند کرد. راه اندازی این استارتاپ، شما را به سودآوری بالایی می رساند.

ساخت اپلیکیشن ورزشی

با توجه به مشغله زیاد افراد و آلودگی هوا و ترافیک های سنگین، رفتن به یک باشگاه ورزشی برای افراد زیادی امکان پذیر نیست. این امر، فرصت مناسبی است برای آن دسته از افرادی که قصد راه اندازی یک استارتاپ موفق را دارند؛ زیرا اگر این افراد به اپلیکیشنی دسترسی داشته باشند که بتوانند با آن در منزل ورزش کنند حتماً از آن استقبال خواهند کرد.

فروش مواد غذایی به صورت آنلاین

یکی از ایده های جذاب برای راه اندازی استارتاپ، ایده راه اندازی یک فروشگاه سیار مواد غذایی است. شما با ارائه مواد غذایی سالم و با قیمت مناسب، می توانید در اندک زمانی مشتریان زیادی را جذب کنید.

تهیه و فروش گیفت

اگر به جشن های مختلفی که برگزار می شود نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شده که در تمامی آنها، هدیه های کوچکی به مدعوین داده می شود. این هدیه ها که گیفت نام دارند دارای ابعاد کوچکی بوده و ساخت آنها کار آسانی است. شما می توانید با صرف کمی حوصله و ذوق، این گیفت ها را درست کرده و به صورت آنلاین به فروش برسانید.

پرورش گیاهان دارویی

رو آوردن افراد به استفاده از طب سنتی و داروهای گیاهی، زمینه ای مناسب برای افرادی است که به دنبال یک ایده ناب برای راه اندازی استارتاپ می گردند. این ایده جزو موفق ترین ایده های استارتاپی است که می تواند سودآوری بالایی داشته باشد. شما با پرورش گیاهان دارویی و فروش آنها به صورت آنلاین، هم می توانید محصولات خود را به مردم عادی عرضه کنید و هم با عطاری ها و داروخانه های گیاهی قرارداد ببندید. کافی است کمی تحقیق کرده و نکات مهم مربوط به پرورش این گیاهان را بدانید.

تولید انواع محتوا

یکی بهترین ایده های استارتاپی که امروزه نیز مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است تولید محتوا برای سایت های اینترنتی است. البته لازم به ذکر است که برای راه اندازی این استارتاپ باید استعداد بالایی در زمینه نوشتن مطلب داشته باشید. مطالبی که برای سایت ها نوشته می شوند باید از یک سری قواعد که به نام سئو معروف هستند نیز پیروی کنند. با راه اندازی این استارتاپ، شما می توانید در منزل نشسته و کار کنید. با انجام این کار با دقت بالا، می توانید به سرعت پیشرفت کرده و به درآمد بالایی برسید.

حسابداری

با شنیدن نام حسابداری، بسیاری تصور می کنند که باید به دانشگاه رفته و این رشته را به صورت تخصصی دنبال کنند. این تصور درست است؛ اما افرادی هم که در دانشگاه در این زمینه تحصیل نکرده اند نیز می توانند با گذراندن دروه های آموزشی، اقدام به راه اندازی استارتاپی در زمینه حسابداری نمایند. شما می توانید ابتدا از شرکت های کوچک شروع کرده و رفته رفته با شرکت های بزرگی نیز قرارداد ببندید. از آن جایی که شرکت ها در حسابرسی مخارج، بدهی ها و درآمد کارمندان خود، همیشه به مشکل برمی خورند شما می توانید با انجام حسابرسی به صورت حرفه ای و دقیق، این مشکل شرکت ها را در مدت زمان کمی برطرف نموده و درآمد بالایی داشته باشید.
--------------------------------------------
reyson.ir


فضای کار اشتراکی ریسون|سالن کنفرانس ریسون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی